Realizacje

Z
wielu opinii wynika, iż jesteśmy autorami jednych z najciekawszych realizacji w regionie. Pomysły naszych Klientów, w połączeniu z naszą wiedzą nabierają nowego wymiaru. Poniżej prezentujemy Państwu tylko niektóre z naszych prac. Aby poznać szczegółowe informacje na temat wybranej realizacji, prosimy kliknąć “Czytaj więcej“.

Hot Seven – Wałbrzych
Pasaż Grodzki – Gabloty, Studnia
Zamknięcia gablot z zabytkowymi wazonami w Pasażu Grodzkim w Jeleniej Górze. Zastosowaliśmy tutaj "szyby" z plexiglass'u zamocowane na eleganckich, chromowanych dystansach. Wykonaliśmy również pokrywę studni.
Apteka Arnika – Jelenia Góra
Kaseton zewnętrzny LED, logotypy wewnętrzne (XPS+plexi). Kasetony LED "24h". Folie na witrynach oraz tabliczki informacyjne.
Pasaż Grodzki – Litery 3D LED
Litery Przestrzenne z podświetleniem LED. To logotyp długości 7 metrów zamocowany na budynku Pasażu Grodzkiego od strony skrzyżowania z ulicą Grodzką i Sobieskiego.
Pasaż Grodzki – Litery Przestrzenne XPS
Litery Przestrzenne ze styroduru (XPS) oraz urządzenia bramowe ograniczające wysokość wjazdu.
Taxi Bar – Szczawno Zdrój
Partycypowaliśmy w wykonaniu wewnętrznych elementów lokalu. Powierzono nam wykonanie detali samochodu Opel Olympia, zawieszenie go na ścianie, oraz podświetlenie baru. Tyle wewnątrz.
Palms
Kaseton LED, Półki barowe, Podświetlenie baru RGB, okleiny witryn.